Warto zobaczyć

WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH   WYKONANYCH  PRZEZ  MACIEJA W. w 2015 roku.

 
12


WYSTAWA CERAMIKI WYKONANEJ PRZEZ MARZENNĘ M. w 2015 roku.


 
12


WYSTAWA KARTEK WIELKANOCNYCH WYKONANYCH W WTZ- PRACOWNI AGIS w 2015 roku.


   


  WYSTAWA KARTEK BOŻONARODZENIOWYCH WYKONANYCH W WTZ- PRACOWNI AGIS w 2014 roku.

   
  12  WYSTAWA przykładowych MANDALI – Prac WYKONANYCH PRZEZ UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ Z WTZ- PRACOWNI AGIS w 2014 r.

   
  12

   

  II WYSTAWA RYSUNKÓW MICHAŁA M. , czerwiec 2014 r. Autor napisał o tematyce prezentowanych prac :

  „II wojna światowa i świat dinozaurów z Godłem Polski.”


   
  12  WYSTAWA  KOLAŻY (COLLAGE) – Prac zbiorowych  WYKONANYCH PRZEZ  UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ Z WTZ- PRACOWNI AGIS. Kwiecień 2014 r.

    


   WYSTAWA KARTEK POCZTOWYCH  WYKONANYCH PRZEZ  MARIUSZA S. w 2014 roku.

    

    


   AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ O SOBIE:

     „Mam 39 lat. Mieszkam na Grochowie. W zajęciach WTZ Agis uczestniczę od pierwszej dekady sierpnia 2013 roku. Na zajęciach czuję się komfortowo. Jestem w przyjaznych relacjach z kolegami, koleżankami oraz z paniami z personelu. Moim pierwszym zajęciem było ozdabianie świecznika drewnianego metodą decoupage’u  , które szybko polubiłem .Następnie ozdabiałem butelki i słoiki tą samą metodą. Z biegiem czasu nauczyłem się malować na szkle .To zajęcie również podoba mi się. Malując szklane naczynia starałem się dobierać motywy radosne, optymistyczne oraz harmonijne. Poza zajęciami w WTZ pasjonuję się jeszcze meczami piłki nożnej i ręcznej, czytaniem źródeł historycznych oraz pisaniem poezji zachęcającej do patriotyzmu .”

   Wojciech M.

    

    


   II WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH EDWARDA L.

   AUTOR NAPISAŁ O SOBIE:


   „To jest moja druga  wystawa.

   Od dłuższego czasu rozpocząłem naukę malowania na porcelanie .

   Rysunek z książki przenoszę na papier,

   A  z papieru przenoszę na dany przedmiot .

   Staram się to wykonać jak najdokładniej wygląda na rysunku.

   Jeżeli mi się uda to bardzo z tej pracy jestem zadowolony.”

    

   Edward L.   

    
   12

    

   II WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH ANNY K.

   LAMPKI SZKLANE MALOWANE RĘCZNIE

    

   „Lampki, na których maluję farbami do szkła, są zrobione ze szkła mlecznego. Są zbudowane na podstawie kwadratu. Mają cztery boki, każdy w kształcie wydłużonego prostokąta. Dlatego można pomalować lampkę z czterech stron – każdy bok jest pomalowany inaczej. Dzięki temu, gdy w domu zapalimy lampkę – możemy ją eksponować z czterech stron albo pod kątem – wtedy widać dwie strony lampki naraz.

       Malowanie lampek zaczynam od zrobienia projektu na papierze – co widać na zdjęciach – żeby wyćwiczyć sobie odtwarzanie danego kształtu: maków, motyli i krów. Następnie wybrany wzór rysuję kredką na ściankach lampki. Kolejny etap to obrysowywanie kształtów konturówką w kolorze czarnym. Niektóre zdjęcia pokazują ten etap. Na koniec nakładam kolorowe farby do szkła. Potem lampka schnie kilka dni.

        Lampka w krowy i żyrafy ma swoją symbolikę – uszy i nozdrza krów i żyraf są w kształcie spirali – symbolu nieskończoności. Niebo – ukształtowane z trójkątów ułożonych naprzemiennie – jeden wierzchołkiem do góry, drugi do dołu – jest symbolem boskiej harmonii dwóch przeciwstawnych elementów yng i yang. Ponieważ trójkąty z wierzchołkiem do góry symbolizują ogień skierowany do góry, a trójkąty z wierzchołkiem do dołu – symbolizują kierunek w dół. Jest to więc harmonia i zrównoważenie kierunków do góry i w dół.

        Po wakacjach zacznę realizować kolejne pomysły i umieszczać na następnych lampkach.”

    

                                                                                                                 Ania K.


    

    

   II WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH MONIKI B.

   AUTORKA NAPISAŁA O SOBIE:

    

   „Przychodzę do AGIS-u już piąty rok .Przez ostatni rok wykonywałam kredkami rysunki przedstawiające zwierzęta, kwiaty lub dworek; malowałam na szkle (szklane świeczniki, wazon, słoje i miskę) i na porcelanie (kubki) wzory kwiatowe; malowałam choinkowe bombki (wszystkie bombki ozdobione brokatem sprzedały się); robiłam decoupage na serwetnik, otwierane pudełko i jajka wielkanocne. Ostatnio namalowałam farbami wodnymi kwitnące drzewo. Jedna z moich prac (szklany wazon namalowany w dalie) został wystawiony na Warszawskim Korowodzie Integracyjnym w Parku Sowińskiego, chociaż tym razem praca ta nie sprzedała się. W dalszym ciągu chodzę z wami do kina, do teatru, na wystawy, na koncerty, spacery po Warszawie, jeżdżę na wycieczki. Zaczęłam również w domu malować najpierw kredkami, a potem farbami na blejtraimie. Ostatnio namalowałam pieska. Obecnie maluję hiacynty.”

   Monika B   29.04.2013r.

    
    


   AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ O SOBIE:

   „Nazywam się Sławomir K. i jestem uczestnikiem pracowni WTZ AGIS .Lubię rysować, malować na szkle i jeździć na wycieczki .”

   Sławomir K.


    
   12


   AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :  
   „Nazywam się Paulina W. mam lat 26. Chodzę do Agisu  już 3 lata. Przez 3 lata nauczyłam się  filcować, malowania na szkle, decoupage na szkle i drewnie. Robiłam też świecznik-kielich ze szkła, szyłam też rękawiczkę. Utkałam dwa gobeliny: „Kwiat dywanowy”  techniką dywanów strzyżonych i w stylu wiejskim. Chętnie pomagam koleżankom i kolegom ale również pomagam w porządkach . Miałam wystawę swojej pracy gobelinowej pt. ”Kwiat dywanowy” która odbyła się w Warszawie na Bielanach. Chodzę chętnie na wycieczki. Szykuje się również na wystawę w Bydgoszczy .Najbardziej lubię tkać gobeliny. Bardzo lubię chodzić na zajęcia bo czegoś się uczę. Również są miłe  instruktorki i Pani Kierownik.”                                                 

    

                                                                          Paulina W.


    
   12


   II WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH  DARIUSZA  G.

   AUTOR NAPISAŁ O SOBIE:

   „…I oto, po przeszło roku czasu spotykamy się znowu na stronie internetowej. Zgodnie z obietnicą demonstruję swoje ikony malowane na desce i na zagruntowanym płótnie. Zamieszczam też swoje rysunki wykonane przede wszystkim ołówkiem i kredką wodną .Rysunki te to głównie kopie zdjęć rzeźb marmurowych zawartych w albumach.

   Przedstawiam też drobne ozdoby świąteczne wykonane przed Świętami Bożego Narodzenia 2012r. Korzystając z okazji świąt składam serdeczne życzenia , mając nadzieję , że te prace przypadną Państwu do gustu.

                     Z poważaniem – Dariusz G.”


    

    

   II WYSTAWA PRAC PLASTYCZNYCH HANNY P.

   AUTORKA NAPISAŁA O SOBIE:

     
   „Jest teraz pora na moją nowa wystawę. Zrobiłam trochę tkanin mimo tego, że nie chciało mi się  nie miałam na to ochoty .Myślałam ,że jest to dla mnie za wielka praca i nie dla mnie. Poza tym powstał mój zegar (poczyniony razem z Agnieszką, moją instruktor). Chcę też pokazać kilka moich prac wykonanych tuszem i akwarelą. Też są ciekawe. Więcej nie robiłam takich prac. Dużo zrobiłam i czekam na ocenę przez pracujące tu instruktorki i panią Krysię. Myślę, że te prace zaciekawią kogoś. Trzeba wejść na tę stronę i samemu je ocenić, tak jak napisałam wcześniej. Może są bardzo ciekawe? Tego nie wiem.”

   Hanna. P


    
   12


   AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :  

    „Od 1995 roku uczęszczam do Pracowni AGIS .Czuję się tutaj Bardzo dobrze. W pracowni poznałam techniki malowania na szkle : miseczek , kubków , słoików. Uczestniczyłam w Warsztatach w Łucznicy gdzie robiłam : ozdoby , koszyki z wikliny;  malowałam batiki; wypalałam przedmioty z gliny. Bardzo lubię z grupą koleżanek i kolegów i instruktorek zwiedzać ciekawe zakątki Warszawy , chodzić do kina , na koncerty. Brałam udział w konkursie na rysunek 20 rocznicy powstania Pracowni AGIS . Moja praca została wyróżniona, z czego bardzo się ucieszyłam .W przyszłym roku chcę wziąć udział w konkursie puzzlowym. Już się do niego przygotowuję. Lubię tkać kolorowe makatki na lnianej osnowie , szyć na maszynie. Z rodziną wyjeżdżam do Zwolenia. Tam lubię obserwować przyrodę  i robię zdjęcia w naszym ogrodzie kwiatom ,owocom i zwierzętom. Pobyt w pracowni dużo mnie nauczył , ponieważ biorę udział w treningu ekonomicznym , ćwiczę liczenie , pisanie i wykonuję inne polecone mi prace. Dzięki naszej Kierowniczce Krysi i instruktorkom panuje tutaj miła , życzliwa atmosfera , chętnie chodzę na zajęcia.”

   Ewa M.

    


   AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :   

   „W pracowni lubię robić różne rzeczy : tkać tkaniny na krosnach ,fastrygować rękawiczki kuchenne i  kosmetyczki .Lubię też robić ze szkła witrażowego : lampy, kieliszki , świeczniki , aniołki. Wykonałam również  techniką  decoupage serwetniki i  lustra , a także malowałam wazon farbami do szkła. Niedawno poznałam nową technikę : paczworkową  zdobienia pisanek . Chciałabym w przyszłości poznać nowe techniki .W domu lubię sprzątać , pomagać mamie w kuchni gotować , robić sałatki i uczyć się różnych potraw na różne okazje. Lubię też zbierać i czytać książki z przepisami  kulinarnymi i o sałatkach .Lubię jeździć na wycieczki , chodzić na spacery i chodzić do teatru i na wystawy.”

   Edyta G.

    

    


   AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :   

       „ Nazywam się Anna. Studiowałam teologię na ATK. Moim hobby jest rysowanie pastelami suchymi i olejnymi. Często moje obrazy mają wydźwięk teologiczno-filozoficzny.

      Na Warsztatach Terapii Zajęciowej jestem od września 2010 roku. Nauczyłam się od instruktorki Agnieszki Dohojdy tkać podstawki  pod szklanki i  talerze, jak również poznałam tajemnice decoupage’u. Teraz moim ulubionym zajęciem jest wyszukiwanie w sklepach nowych wzorów serwetek, z których robię decoupage na segregatorach, pudełkach i chustecznikach.

     W grudniu malowałam bombki lakierem, brokatem i konturówkami. Bardzo podobało mi się to doświadczenie. Od stycznia poznałam nową metodę – malowanie na szkle. Maluję róże, maki i inne kwiaty na szklanych misach i słoikach. W planie mam zrobienie lampki z kolorowego szkła. Już nauczyłam się kroić szkło. Nauczyła mnie tego Agnieszka Dohojda. Było to ekscytujące doświadczenie.

       Największym przeżyciem na warsztatach było namalowanie pierwszej w moim życiu profesjonalnej ikony pod kierunkiem instruktorki Marysi. Było to Oblicze Jezusa Chrystusa. Zobaczyłam, że prawdziwą ikonę  maluje się warstwami – musiałam nałożyć  na Twarz Chrystusa chyba z 8 warstw farby – od najciemniejszego brązu do coraz jaśniejszych beżów.

         Planuję również malowanie na szklanych słoiczkach do przypraw oraz na szklanych wazonach. A później wezmę się za malowanie ceramiki: talerzy i kubków.

       Zrobiłam również zegar metodą decoupage’u, ale to była nowość, bo Agnieszka Łasocha nauczyła mnie robić cieniowania gąbką wokół wzoru. To dało optyczne wrażenie głębi.

        Bardzo lubię przychodzić na warsztaty – panuje tu miła atmosfera – instruktorki Agnieszki i kierowniczka Krystyna są miłe i życzliwe.

      Z wielkim entuzjazmem chodzę na wyjścia, żeby zwiedzać Warszawę. A jeszcze bardziej lubię jeździć na wycieczki objazdowe po Polsce. Zwiedzanie różnych miejsc jest dla mnie fascynujące, a nasz przewodnik – pan Sebastian jest kopalnią wiedzy. Byliśmy np. w Muzeum Papieru w Rawie Mazowieckiej. Na własne oczy widziałam, jak się robi papier. Zwiedzaliśmy piękny Kościół w Skułach z 18 wieku. Lubię, gdy pan Sebastian opowiada nam o różnych świętych, to jest mój konik.

       Fascynuję się średniowieczem a dane mi było zwiedzić z warsztatami taki średniowieczny zamek w Rawie Mazowieckiej.

      Jestem również fanką folkloru i sztuki ludowej – i z warsztatami byliśmy w Lipcach Reymontowskich – tam znalazłam ucztę dla ducha – ogrom strojów ludowych, ludowego wystroju chat i narzędzia rolnicze. Z utęsknieniem czekam na następne wyjazdy.

       Zaprzyjaźniłam się tu z niektórymi uczestnikami. Dzwonimy do siebie często. Czuję, że warsztaty uruchamiają moją energię i wpływają na mnie terapeutycznie .”

                                      Ania K.

    


   AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ O SOBIE:

    „ Mam na imię Adam M. i pochodzę z Warszawy i mam 25 lat i tą wystawę prac którą tu widzicie zrobiłem Ja. Mieszkam w Warszawie i mam nadzieję że podoba się wam moja wystawa.”

   ADAM  M.

    
   12


   AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :   
   „Jestem niedługo w Warszawie. Szukałam nowego zajęcia. Przyszłam z ciekawości. Mama znalazła na internecie stronę ”Agis”.Spodobało mi się, że jest tu dużo ciekawych zajęć, ciekawie inspirują do ich wykonania instruktorki, wręcz zachęcają i tych, co przychodzą od niedawna, a ja przychodzę np. tylko miesiąc.Poznałam też nowych ludzi, którzy razem ze mną uczestniczą w zajęciach codziennie. Jest tu miła, zgodna atmosfera. Ucieszyło mnie też wyjście do teatru.Jeszcze wciągam się w zajęcia, ale poznałam ich już większość.Poznałam nowe techniki decoupage, malowania na szkle, malowania tuszem i zaczęłam je ładniej wykonywać po jakimś czasie.Zrobiłam też tkaninkę z wątku i osnowy. Jest to podstawka pod herbatę w filiżance. Jedna, bo nie interesuję się tkaniem .Ale jest to i tak ciekawe zajęcie.Chciałabym malować jeszcze na inne sposoby.W domu maluję farbami olejnymi i nie mam miejsca na kolejne obrazy. Wiec w pracowni wykonuję więcej, aby też zmienić miejsce, bo zastawiłam już dom pracami.Prace moje przedstawiają obrazy z różnych epok różnymi stylami. Lubię robić różne zmiany, malować znane obrazy inaczej. Po prostu zmiany. Tak samo przemalowuję niektóre tematy na obrazy olejne i wychodzi to bardzo podobnie lub zupełnie inaczej. Zawsze coś dodam od siebie.Nie wiem, co jeszcze napisać. Staram się,  żeby moje prace były ładne .Czasem maluję je szybko, drugi raz wolno, ale słucham się rad bardziej doświadczonych malarzy, także po studiach i uczących na różnych wykładach.Coś potem zostaje we mnie z tych wykładów.Resztę można po prostu obejrzeć i ocenić samemu.To jest coś interesującego dla widza mojej pracy.Polecam różne typy mojej pracy, bo wychodzi mi dużo i zawsze trochę inaczej i bez oceny innych nie istnieje.”
   Hanna P.

     
      
       
        


       AUTORKA PREZENTOWANYCH  PRAC  NAPISAŁA O SOBIE :     

       „Od 10 lat chodzę do warsztatu terapii zajęciowej. Uczestniczę w różnych pracach jak wykonywanie przedmiotów z gliny ,robienie luster  ze szkła , robienie decoupage oraz tkałam tkaniny z kwiatami różnokolorowymi i drzewami. Uczestniczę taż w pracach porządkowych . Chodzimy z grupą  na różne wystawy , do kina i do teatru. Chodzenie do  warsztatów  terapii  zajęciowej  sprawia mnie przyjemność. Jeździmy na różne wycieczki  autokarowe . Lubię jak opowiada nam pan przewodnik o różnych miejscowościach.”  
       ANNA  J.

         
          
           
            


           AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ O SOBIE:

           "W Pracowni Agis robię gobeliny, maluję obrazy. Jeździmy na wycieczki. Jeździmy na zakupy na Kabaty. Lubię Spotkania Świąteczne na Olesińskiej. Brałem udział w Konkursach Fotograficznych. Robiłem różne rzeczy, na przykład lampę witrażową. Brałem udział w Mitingach Pływackich w Legionowie. Lubię wycieczki autokarowe z Panem Sebastianem Kopciem. Chodzę po wodę. Lubię wszystkie spacery z Agisem. W Pracowni robię decoupage. Lubię przychodzić na zajęcia do Pracowni Agis."
           Jan O.

             
              
               


              AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ O SOBIE:

              „Jestem w pracowni Agis od 15 lat. Są to głównie warsztaty terapii  zajęciowej - WTZ. W pracowni na Olesińskiej byłem 8 lat, a w Alejach jestem już prawie 7 lat. Jestem uczestnikiem zajęć. Uczestniczyłem w trzech konkursach malarskich, a także w fotograficznych. Chodziłem na zajęcia logopedyczne. Wystartowałem w trzech zawodach pływackich. Gram w szachy i w warcaby. Wykonywałem grafikę komputerową, to znaczy rysowałem i cieniowałem myszą. Także pisałem recenzje do gazetki warsztatowej. Chodzę do kina, teatru, wyjeżdżam na wycieczki autokarowe. Także chodzę na spacery i zwiedzam wystawy. Pływałem w basenie. Wychodzę po zakupy do sklepów. Uczestniczę w treningu ekonomicznym, to jest przynoszę wodę oligoceńską, wyrzucam śmieci, zmywam podłogę. Odwiedzam pracownię na Olesińskiej. Jestem na poczęstunkach świątecznych. Rysuję i koloruję korzystając z książek kredkami zwykłymi, akwarelowymi, pastelowymi. Maluję farbami akrylowymi na blejtramie, ekolinowymi, pocztówki, witrażowymi i konturowymi na szkle i porcelanie, a także na ozdobach choinkowych. Robię stroiki świąteczne, ozdoby koralowe. Oklejam świeczniki, tkam gobeliny. Igłą kłuję kwiatki. Rysuję na bloku technicznym. Rozmawiam z psycholog. Jem, a także przygotowuję posiłki, piję herbatę. Przynoszę poczęstunek urodzinowy. Zakładam krzesła na stół przed odkurzaniem. Wykonuję segregatory, to jest wyciskam gąbką, naklejam decoupage, a także lakieruję go, a także czasami czyszczę. Zrobiłem rysunek rocznicowy pracowni Agis. Oglądam zdjęcia agisowe. Prowadzę zeszyt w pracowni. Słucham radia. Wkładam swoje prace do teczki. Otrzymuję treningowe. Robię prace batikowe i wyroby z gliny oraz na szydełku. Tworzę lampę i ją oklejam szkłem oraz lustro.”
              Włodzimierz S.
                
                 
                 
                  
                  
                   
                     


                  AUTORKA PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁA O SOBIE:

                  „Przychodzę na zajęcia do pracowni AGIS od połowy czerwca 2008 r. Na tych zajęciach najczęściej maluję obrazy na kartce papieru, blejtramie, pocztówki; robię decoupage (zrobiłam m.in. segregator w maki, dużą tacę w cytrynki), maluję na szkle (m.in. szklane miski, wazoniki, świeczniki) i na porcelanie (m.in. filiżanki , salaterki , podstawki) najczęściej wzory kwiatowe. Rzadziej tkam, lepię z gliny. Robiłam też lampę i lustro witrażowe, jajka wielkanocne, malowałam bombki choinkowe. Moje prace bardzo podobają się innym i są często fotografowane i sprzedawane na głównych wyprzedażach prac na Olesińskiej i na wyprzedażach  wewnętrznych. Jedna z moich prac namalowanych na blejtramie pt. „Kwitnąca, podmokła łąka” została nagrodzona. Otrzymałam dyplom za zajęcie III miejsca w I Warszawskim Konkursie Plastycznym „Zapach wiosny„, książkę „Przyroda Bielan warszawskich„ i telefon komórkowy. Inne moje obrazy namalowane na płótnie pt. „Gazela na afrykańskiej sawannie„ i „Łódka na brzegu jeziora„ zostały wysłane na konkurs do Bydgoszczy. Teraz zamierzam wziąć udział w konkursie z okazji 20 rocznicy powstania pracowni AGIS. Teraz robię zegar techniką decoupage, maluję porcelanowy zestaw (salaterkę i podstawkę w niebieskie szafirki i skończyłam malować doniczki z lawendami). Chętnie jeżdżę z Wami na wycieczki (zarówno wyjazdowe, jak i  te po Warszawie), chodzę do kina, do teatru, na wystawy i na koncerty. Wcześniej (do czerwca 2009 r.) byłam uczestniczką zajęć grupy teatralnej „Opera Buffa„ prowadzonych przez Katarzynę Wińską. Brałam udział w przedstawieniach m.in. w Hamlecie. Występowałam w różnych miejscach m.in. w Zamku Ujazdowskim, Zamku Królewskim, Pałacu Kultury i Nauki, w Krakowie na Wawelu. Ostatnio 29 września w Parku Sowińskiego przy Elekcyjnej na Woli odbył się piknik integracyjny różnych warsztatów terapii zajęciowej i domów pomocy społecznej, gdzie sprzedała się moja szklana miska pomalowana w niebieskie kwiaty. To była jedna z dwóch naszych prac, które sprzedały się na tym pikniku .”
                  MONIKA B.
                    
                     
                      
                       
                                               AUTOR PREZENTOWANYCH RYSUNKÓW NAPISAŁ O SOBIE:

                       „Lubię rysować rysunki, grać w warcaby, układać puzzle, grać w tenisa ziemnego, pin ponga stołowego oraz łowić ryby w rzekach. Jeździć na wycieczki z uczestnikami autokarem z przewodnikiem i poznawać nowe miejsca. Chodzić do Teatru i Kina.”
                       Edward  L.
                         
                                                   AUTOR PREZENTOWANYCH RYSUNKÓW NAPISAŁ:

                         „NA WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ ZACZĄŁEM UCZĘSZCZAĆ JESIENIĄ W 2009 ROKU. LUBIĘ RYSOWAĆ, ŚPIEWAĆ OD DZIECKA. TALENT DO RYSUNKÓW I DO MUZYKI POKAZAŁ SIĘ JAK POSZEDŁEM DO SZKOŁY.”

                         MICHAŁ M.

                           
                            
                             


                            AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ :

                            „Do Pracowni AGIS uczęszczam od 2007 roku, z małą przerwą. W czasie swojego pobytu uczyłem się rysowania ołówkiem oraz malowania farbami akrylowymi na płótnie, tkałem podkładki, a także poznałem technikę decoupage, robiłem kolczyki i korale. Z wielką przyjemnością przychodzę na codzienne zajęcia terapeutyczne oraz poznaję nowych ludzi.”

                            Dariusz M.

                              
                               


                              WYSTAWA RYSUNKÓW MACIEJA K. I WSPOMNIENIE O KIEDYŚ TKANYCH GOBELINACH.

                                
                                 
                                  


                                 AUTOR PREZENTOWANYCH PRAC NAPISAŁ:

                                 „Rysunki powyższe powstały na przestrzeni ostatnich kilku lat na WTZ w Agisie.
                                 Techniki wykonania: ołówek, kredka wodna.
                                 Obecnie pracuję nad serią ikon – na desce oraz na zagruntowanym płótnie.
                                 Korzystając z okazji.....Sięgając pamięcią wstecz, pierwsze moje prace powstały około 1979 r.”

                                 Dariusz G.

                                   
                                    


                                   Wystawa wzbogacona o prace Dariusza G. wykonane w 2003 roku